MPO MİNİ CLUB
Home

Mini Club

MPO MİNİ CLUB / PARTY

Çocuklar eğlenirken öğreniyorlar!

MPO MİNİ CLUB  çatısı altında  yapılan tüm etkinliklerde ana hedef eğlenirken öğrenmek. 6 – 14 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen etkinliklerde çocuklar işi ustalarından öğrenme imkanı buluyor. Çocuklarınız kendilerine özel ekipmanlarla hem eğleniyorlar, hem de el becerilerini geliştiriyorlar.  MPO MİNİ CLUB bünyesinde ailecek workshop’lara katılabilir, eğlenceli doğum günleri planlayabilirsiniz. Bu sihirli atölyede okullar, kreşler, dernekler, vakıflar, iş yerlerinin çalışanlarının çocukları ile birlikte eğelenecekleri günler de düzenleniyor. Bunların yanında ilerleyen yıllarda pastacılığı meslek olarak seçmeyi düşünen 8 – 14 yaş aralığındaki çocuklar için mesleki beceri kazandırma amaçlı yaz okulu programları da hazırlanmaktadır.

AİLECE PİŞİRİYORUZ

Siz de çocuğunuzla beraber unutulmaz bir hafta sonu yaşamak istiyorsanız MPO MİNİ CLUB workshop takvimine bakmadan plan yapmayın. Ailecek katılabileceğiniz etkinliklerimizde hem çok eğlenecek hem de birbirinden lezzetli cupcakeler ve mini pizzalar yapmayı öğreneceksiniz.

YAZ OKULU

Dünyanın en tatlı ve prestijli mesleklerinden biri olan pastacılığı ileride kendilerine kariyer olarak seçmek isteyen 8 – 14 yaş arası çocuklar için Şef Zülcenah Kunter yönetiminde 2 haftalık yaz okulu programları düzenleniyor. Çocuklara temel mesleki beceri kazandırmayı hedefleyen yaz okulunun sonrasında, başarı sertifikaları verilecek.

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

Çocuğunuzun bu özel gününde mutluluk dolu özel anlarını doya doya yaşamaları için deneyimli MPO ekibi her şeyi organize ediyor. Çocukların en sevdikleri workshoplar,  aktiviteler,  yaş günü oyunları ve sürprizlerle dolu yaş günü partisinde velileri de unutmuyor, bahçemizde çay-kahve ikramlarıyla güzel zaman geçirmelerini sağlıyoruz. MPO atölyemiz parti boyunca yalnızca sizin hizmetinizde olacaktır.